تجمع بزرگ عاشوراییان تهران، (چهارشنبه) ساعت 15 میدان انقلاب

تجمع بزرگ عاشوراییان تهران ، (چهارشنبه) ساعت 15 میدان انقلاب

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه شماره دو، ضمن عرض تسلیت مجدد مصیبت عظمی و جانکاه هتک حرمت عاشورای حسینی ازجانب فتنه گران و آشوب طلبان ، مسیرهای منتهی به تجمع بزرگ عاشورائیان شهر تهران را که چهارشنبه 1388،10،9 رأس ساعت 15 در میدان انقلاب برگزار می شود اعلام کرد:

مسیر شماره یک: میدان امام حسین ، میدان فردوسی ، میدان انقلاب
مسیر شماره دو: میدان آزادی ، خیابان آزادی ، میدان انقلاب
مسیر شماره سه: میدان حر ، خیابان کارگر جنوبی ، میدان پاستور ، میدان انقلاب
مسیر شماره چهار: خیابان کارگر شمالی ، تقاطع بلوار کشاورز، میدان انقلاب
مسیر شماره پنج: میدان ولیعصر،خیابان ولیعصر، چهار راه ولیعصر، میدان انقلاب
مسیر شماره شش: میدان جمهوری ، خیابان شهید نواب صفوی، خیابان آزادی ، میدان انقلاب

این مراسم با حضور هیئت مذهبی، دسته جات عزاداری و سینه زنی و حضور آگاهانه تمام شیفتگان و دلدادگان سید و سرور آزادگان جهان، حضرت ابا عبدالحسین «علیه السلام» با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید "احمد علم الهدی" امام جمعه مشهد و مداحی حاج سعید حدادیان و نوحه خوانی مداحین و ذاکرین اهل بیت عصمت و طهارت «علیهم السلام» در رثای مصیبت جانسوز شهدای کربلا و محکومیت هتاکی فتنه گران فرصت طلب به عاشورای حسینی برگزار می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از همه آحاد و اصناف مختلف مردمی، همه جریانات سیاسی معتقد به انقلاب و اصل ولایت فقیه و امت شهیدپرور و عاشورایی ایران اسلامی خواست تا با شور حسینی، بصیرت عاشورایی و حماسه کربلایی خود ندای "هل من ناصر" حسینی را لبیک گفته و ضمن بیعت مجدد با آرمان های امام راحل (ره) و تبعیت از مقام عظمای ولایت، شعار "هیهات منا الذله" را سر دهند.

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی

برای خودتان هم اینقدر نظر نگذارید دستتان رو شده است عزیزان[نیشخند] شیطان با شماست

حسام

وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد.... جنبش سبز لجن ...تیر خلاصش زنم

صادق

لعن علی عدوک یا حسین کروبی و خاتمی و میرحسین[شکست]

اندیشه روشن

جنبش وبلاگی فتنه‌ای که به ظاهر از یک مبارزه انتخاباتی آغاز شد، اينك رذالت را به نهايت رسانده و اهانت را به سرسلسله خيل عشاق كشانده است. تا من و تو به پا نخيزيم و مردانه و تا پاي جان، نايستيم و آنها را سر جايشان ننشانيم و سران فتنه را بي‌آبرو نكنيم، حسين(ع) همچنان مظلوم و در معرض اصابت شمشيرهاست و اهل بيت رسول خدا(ص) همچنان در اسارت هواخواهي ابليسان. اينجا ديگر شعار دادن و نداي لبيك، كافي نيست، مسلمانان به پاخيزيد! ما وبلاگ‌نويسان مسلمان و پيرو ولايت، خواستار محاكمه هر چه سريع‌تر سران فتنه هستيم. وعده ما: چهارشنبه، ساعت ۱۵، راهپیمایی پیروان امامت و ولایت

محمد مهدی

tردا اینهمه جمعیت میاد ولی اندکند عبرت گیرندگان

انعکاس

لعنت بر يزيديان زمان كه قلب مردم ايران را با اهانت به وليه فقيه و هتك حرمت عاشورا شكستند. ولي : ما اهي كوفه نيستيم... تا آخرين قطره خون از حسين زمان، امام خامنه اي دفاع كرده و مي كنيم ما منتظريم تا محرم گردد هنگامه امتحان ميسر گردد مائيم ، تيغ و حلقوم شما يك مو زسر علي اگر كم گردد

ز.م.م

ما تا اخر ایستادیم و من الله توفیق