حضور رهبر معظم انقلاب در یادمان منطقه عملیاتی فتح المبین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس را زیارتگاه خواندند و یکی دیگر از دلایل حضور خود در این مناطق را قدردانی از زائران و بازدید کنندگان این مناطق برشمردند و تأکید کردند: این سنت بسیار ستودنی و حرکت با برکت که از چند سال پیش در قالب کاروانهای راهیان نور آغاز شده، باید همچنان ادامه یابد.
ایشان خاطرنشان کردند: ملت ایران هرگز نباید مقطع حساس، تاریخی و پرافتخار دوران دفاع مقدس را فراموش کند زیرا آن مقطع یک تجربه گران سنگ است.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: اگر جوانهای نسل امروز نیز در دوران دفاع مقدس بودند، با همان عزم راسخ در میدان حاضر می شدند و امروز همین جوانان، پایمردی خود را در میدان علم و سیاست، تلاش و کار، همبستگی ملی، و بصیرت به اثبات رسانده اند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای  با تأکید بر اینکه هدف دشمنان نظام جمهوری اسلامی از به راه انداختن جنگ تحمیلی، تحقیر ملت ایران با جدا کردن بخشی از خاک کشور بود، افزودند: در آن دوران امریکا، شوروی سابق، و برخی کشورهای اروپایی که دم از حقوق بشر می زنند، همه به دشمن خبیث بعثی کمک کردند تا نظام اسلامی ایران را شکست دهد اما جوانان این ملت با فداکاری، عزم راسخ و ایمان قوی خود، توطئه قدرتهای استکباری را خنثی و دشمن را ذلیل و منکوب کردند.
ایشان خاطرنشان کردند: همواره عزم راسخ، هوشمندی، بصیرت، ایستادگی، قاطعیت و شجاعت ملت می تواند دشمنان را هر چند که در ظاهر بزرگ و نیرومند باشند، شکست دهد.
رهبر انقلاب اسلامی توانایی، قدرت و نفوذ ملت ایران در دنیای اسلامی را به مراتب بیشتر و گسترده تر از دوران دفاع مقدس دانستند و افزودند: امروز نیز توطئه های دشمنان زیاد است اما ملت ایران با ایستادگی خود، به این توطئه ها پوزخند می زند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای جنگ فکری و سیاسی را سخت تر از جنگ نظامی خواندند و تأکید کردند: ملت ایران نشان داد که در جنگ، در میدانهای سیاسی و امنیتی، بصیرت و ایستادگی اش کمتر از بصیرت و ایستادگی دوران جنگ نظامی نیست.
ایشان با تأکید بر لزوم همت مضاعف و کار مضاعف در همه عرصه ها، خاطرنشان کردند: ملت ایران باید عقب افتادگی دوران طولانی استبداد و دخالت خارجی را جبران کند.
رهبر انقلاب اسلامی جوانان کشور را در سطح دنیا کم نظیر برشمردند و تأکید کردند: وجود چنین جوانانی، نوید بخش آینده درخشان کشور است و جوانان با لطف و عنایت خداوند متعال، آن روزی را خواهند دید که کشور از لحاظ علمی، فناوری، سیاسی و نفوذ بین المللی در سطحی است که شایسته ایران اسلامی و ملت بزرگ ایران است.

/ 10 نظر / 7 بازدید
سید امیر

سلام اخوی وبلاگ خوبیه. در ضمن به روزم با عنوان:نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی

عكاس مسلمان

بسم الله/ سال نو مبارک. انشاءالله که امسال، سال همت مضاعف و کار مضاعف همه ما باشد. جای شما خالی لحظه تحویل سال ما با شهید علم الهدی آغاز شد. انشاءالله که رهروشان باشیم. با پست "آغاز سال جدید با شهداء" بروزم. اللهم عجل لولیک الفرج. یا حق

یه بنده ی خدا

سلام علیکم فرارسیدن سال جدید را به شما تبریک می گویم. به امید ظهور حضرت ولی عصر (عج) التماس دعا

افشاگر

با سلام . ضمن عرض تبریک سال نو با مطلب جدید به روزیم[گل]

امین

سلام عیدتون مبارک از اینکه ما سر زدین خوشحال شدیم

سعید1358

خوش به حال اون راهیان نوری که موفق به دیدار با رهبری شدند فرمایشات ایشان را باید بارها و بارها خواند خدا قوت

انصارالائمه

سلام. منتظر حضور شما هستم. **همیشه گدایی که آقا ندارد سر سفره ی هیچ کس جا ندارد بدون تعارف زدن سفره خوبست کرمخانه اصلاً بفرما ندارد** ***یا علی***

ایران

سلام دوست عزیز سال نو مبارک کلیپ تصویری " کیف انگلیسی " کاری از خبرگزاری بصیرت موفق باشید[گل]

گروه فرهنگی مبشران ظهور

با سلام و درود بر تمامی عاشقان امام عصر(عج) و منتظران ظهورش مقام معظم رهبری(مدظله) : من با اطمینان کامل می گویم که تحقق کامل وعده الهی برای تمدن نوین اسلامی در راه است. آیت الله بهجت : پیرمردها هم ظهور را خواهند دید آیت الله مکارم : نشانه های نزدیک بودن ظهور آشکار شده است آیت الله جوادی آملی : پیروزی نهایی اسلام نزدیک است. دکتر احمدی نژاد : مقدمات ظهور امام عصر (عج) فراهم شده و بسيار بسيار اميدواريم كه به‌زودي چشم عالم به چهره الهي امام عصر (عج) منور شود. و ....... گروه فرهنگی مجازی « مبشران ظهور» برای رساندن بشارت علماء و بزرگان ، بیان تحقق نشانه های ظهور و انتشار موج بشارت نزدیکی ظهور از تمامی شیفتگان و منتظران یوسف زهرا(عج) ثبت نام می کند. شما هم در این موج نورانی به جمع عاشقان و مبشران نور بپیوندید و سفیر شادی بخش بشارت قدوم آن یار سفرکرده برای مستضعیفن و صالحان باشید. وبلاگهای : آخرالزمان و ظهور مهدی موعود(عج) www.apocalypse.ir ظهور بسیار نزدیک است www.u313.blogfa.com رایحه ظهور موعود دل شیفت