ضرب و شتم نیروهای انتظامی توسط هواداران موسوی+ تصاویر اختصاصی صراط نیوز

گزارش اختصاصی صراط از بازتاب وحشی گری های دیروز آشوبگران در رسانه های آلمان

ضرب و شتم نیروهای انتظامی توسط هواداران موسوی + تصاویر اختصاصی صراط نیوز

 

صراط - با توجه به ادامه اغتشاشات تعدادی از مخالفین نظام جمهوری اسلامی از جمله هواداران موسوی کاندیدای شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری در روز عاشورا و هتک حرمت به عزاداران ابا عبدالله (ع) و بازتاب گسترده ی آن در رسانه های بیگانه خبرگزاری "د پ آ" آلمان با اعتراف به وحشی گری و خشونت آشوبگران با درج گزارشی در باره وقایع دیروز تهران نوشت: خشم هواداران غرب در ایران در حال افزایش است و اعتراضات به رییس جمهور ایران نه تنها ادامه پیدا می کند، بلکه به سمت خشونت بیشتر نیز حرکت می کند .
 

به گزارش صراط - این خبرگزاری با اشاره به اینکه دیگر در آشوب ها فقط شعارهایی مانند مرگ بر دیکتاتور سر داده نمی شود، افزود: حامیان موسوی با ماموران پلیس درگیر شده و حتی برخی از آنان را فراری می دهند. آشوبگران قادر به گرفتن باتوم، جلیقه ها و کفش های ماموران نیز شده اند.


به نوشته این خبرگزاری، موسوی نیز قبلا هشدار داده بود که روزی خشونت با خشونت جواب داده می شود.


خبرگزاری "د پ آ" با اشاره به اینکه در بین حامیان احمدی نژاد بسیجیانی هستندکه کاملا وفادار به وی می باشند، به نقل از یک ناظر نوشت: بسیجی ها خیلی سخت قابل کنترل هستند و برای همین هم آنها هدف اصلی هواداران غرب می باشند.
روزنامه "تاگس سایتونگ" هم درمطلبی به قلم بهمن نیرومند از ضد انقلابیون تابلو دار مقیم آلمان در حمایت از آشوبگران نوشت : اغتشاشات در ایران تشدید شده است و ناآرامی های روز یکشنبه موج جدیدی نه فقط در تهران بلکه در شهرهای دیگر نیز ایجاد کرد.
این روزنامه با ادعای اینکه اعتراضات در مقایسه با روزهای قبل به مراتب خشن تر شده اند، نوشت: دهها موتورسیکلت متعلق به مردم توسط حامیان میرحسین موسوی و کروبی  به آتش کشیده شدند.


به گزارش صراط تعدادی از هواداران میرحسین موسوی با شعارهای "ما لشکر حسینیم - حامی میر حسینیم" به عزاداران سید الشهدا (ع) حمله ور شدند .


به گزارش صراط : روزنامه"فرانکفورترالگماینه سایتونگ" در اعتراف به منافق صفتی اغتشاش طلبان هم نوشت: درگیری بین تظاهرکنندگان ونیروهای امنیتی در خیابانهای تهران در حال تبدیل شدن به یک وضعیت دایمی است.
این روزنامه با اشاره به اعتراضات روز 16 آذر، 13 آبان و تشییع جنازه آیت الله منتظری نوشت: آهنگ اعتراضات در حال تندتر شدن است و فاصله آنها نیز کمتر می شود. هواداران موسوی بیشتر و بیشتر جرات پیدا می کنند که به خیابانها بیایند. آنان اگر مذهبی هم نباشند، خود را پیرو (امام)حسین (ع) و شهادت طلب نشان می دهند !!

 

/ 9 نظر / 10 بازدید
پري

اينقدر كيف داد بعد از هفت ماه زديم داغونشون كرديم خوش گذشت

رضا

mozdor cheghadr beht midan? sage veliat agha

مهدی

ننگ بر این قوه قضائیه ننگ بر لاریجانی خود مردم باید با این فتنه گران برخورد کنند .

arash

marg bar monafegh

شهادت در راه آزادی

سلام به گمانم حسین هرگز همچین سگی رو قبول نمیکنه چشمهایت را بشور لا اقل نام حسین را کثیف نکن علاوه بر ملت باید جوابگوی حسین هم باشی

پري

ديدي چقدر عقده اي هستيييييد؟؟؟؟؟ هاهاهاها مهم اينه كه زديم حالا من بميرم هم فرقي نمي كنه عزيزم

پري

وبلاگ ندارم دوست عزيزم. اگه داشتم حتما برات ميذاشتم مطمئن باش مردن من و امثال من چيزي از قباحت اون كاري كه عاشورا كرديد كم نمي كنه تو چرا ترسويي و كامنتات تاييديه؟

احسان.ح

سلام واقعا" براي حرمت شكنان متاسفم كه روز عاشورا حسيني را مستمسك قرار داده و شعارهاي ضد انقلاب را سر داده و با اصل ولايت فقيه (امام زمان (عج) )مخالفت كرده و مرگ بر آن ميفرستند. اميدوارم كه خداوند متعال هدايتشان كند در غير اينصورت نيست و نابودشان گرداند. با تشكر و احترام