روایت رسانه های بیگانه از زندگی خصوصی رهبر انقلاب

روایت رسانه های بیگانه از زندگی خصوصی رهبر انقلاب

 

تخریب و بدبین کردن مردم نسبت به ارکان موثر انقلاب از جمله رهبر معظم انقلاب و نیروهای مخلص و مردمی مانند بسیج مستضعفان، همواره در طی سی سال گذشته در دستور کار جریانات استکباری و عناصر ضد انقلاب به عنوان پادوهای اجرایی آنها بوده است، چرا که امروز این جریانات به صراحت اذعان می دارند، سرنگونی انقلاب با وجود ولایت فقیه و نیروهای مردمی امکان پذیر نیست.

براین اساس بسیاری از عناصر فراری از کشور اخیراً به عنوان کارشناسان مطلع در رسانه های بیگانه از جزئیات بسیار محرمانه! مرتبط با انقلاب، سخن می گویند.

نکته جالب اینکه این کارشناسان رسانه ها مطالبی را عنوان می دارند که هیچ سنخیت و ارتباطی با فعالیت قبلی اشان در ایران ندارد. مثلا یک ورزشکار فراری از اسناد محرمانه انرژی هسته ای ایران پرده بر می دارد! یا یک هنرپیشه از مسائل و اسناد طبقه بندی شده وزارت اطلاعات می گوید!

در همین زمینه یک کارشناس حقوقی وزارت خارجه به خبرنگار جهان گفت: بسیاری از افرادی که از ایران خارج می شوند مجبورند برای اخذ پناهندگی دلایلی را به عنوان انگیزه خود مطرح کنند که کشور بیگانه آنها را بپذیرد. مهمترین این دلایل با توجه به مجازاتهای کیفری آن در کشور بدین شرح است: 1. اذعان به همجنس باز بودن (چون مجازات آن در اسلام اعدام است) 2. تغییر دین دادن از اسلام (شرط ارتداد) و 3. پناهنگی سیاسی ( که بیشتر برای چهره های مشهور است).


این کارشناس افزود بیشترین سوء استفاده این کشورها از گروه سوم است چرا که افراد را در قبال سرویسهایی که به عنوان خدمات دریافت می کنند مجبورند، تا نطق ها و بیانیه های سرویسهای جاسوسی بیگانه را به زبان خود مطرح کنند.

اما در همین زمینه کارگردان فراری کشور چند روز پیش با انتشار یک نامه مضحک از زندگی خصوصی و املاک و دارایی های رهبر انقلاب پرده برداشت!

وی در بخشهایی از این نامه اهانت آمیز که ناشی از عمق حماقت نامبرده می باشد سعی دارد ساده زیستی ایشان را زیر سوال ببرد که ناشی گری ها و بغض و کینه تنظیم کنندگان این نامه هر انسان عاقلی را از میزان حماقت تهیه کنندگانش مطلع می سازد.

 
مخملباف(مخمل افغانی) در نامه خود که از رسانه های بیگانه پخش شد، در ادعایی مضحک اعلام کرده است: مقام معظم رهبری دارای حداقل 100 اسب به ارزش 40 میلیون دلار، چندین کاخ و خانه چند هکتاری ، هواپیما و بالگرد اختصاصی و ... می باشند. وی همچنین در این افشاگری خود از کلکسیون های چندین میلیون دلاری رهبر انقلاب می گوید!

اما مرور چند روایت از مرحوم حاج سید احمد خمینی و آیت الله جوادی آملی درباره سطح زندگی رهبر انقلاب در حالی که ایشان مانع از انتشار وضعیت ساده زندگی شان می شوندخالی از لطف نیست.

غذای بیت المال
یک روز مهمان مقام معظم رهبری بودم . سفره را که گستردند ، فرزند ایشان نیز نشسته بـود . آیت الله خامنه ای به وی نگاهی کردند و فرمودند : « پاشو برو ! » من خدمت ایشان عرض کردم : اجازه بفرمایید آقازاده هم باشند ؛ من از او خواستم که با هم باشیم . آقا فرمودند : « ایـن غـذا مـال بیـت المال است ، شما هم مهمان بیت المال هستید . برای بچه ها جایز نیست که بر سر این سفره بنشینند . آنها به منزل بروند و از غذای خانه بخورند » من در آن لحظه فهمیدم که خداوند چرا این همه عزت به حضرت آقا داده است . 

راوی: آیت‌الله جوادی آملی
منبع: http://www.tebyan.net/social/house_family/partners/aftermarriage/2009/6/4/93368.html


شهادت یادگار امام از زندگی ساده رهبری‌
وظیفه خود می‌دانم این مهم را به مردم مسلمان و انقلابی ایران بگویم که من از وضع منزل حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مطلع هستم. در خانه مقام معظم رهبری هرگز بیش از یک نوع غذا بر سر سفره نیست. خانواده ایشان روی موکت زندگی می‌کنند. روزی به منزل ایشان رفتم، یک فرش مندرس و پوسیده زیر پاهایم پهن بود که من از زبری و خشنی آن فرش- که ظاهراً جهیزیه همسر ایشان بود- اذیت می‌شدم از آنجا برخاستم و به موکت پناه بردم. 

مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خمینی
منبع: http://www.jamejamonline.ir/papertext.aspx?newsnum=100944852935


ساده همچون آینه
زندگی مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای، بسیار ساده و در پایین ترین سطح و با کم ترین امکانات می باشد.
معظم لَه مانند معمولی ترین افراد جامعه زندگی می‌کنند. ما زمانی خدمت ایشان رفتیم و از آقا درخواست نمودیم تا اجازه بفرمایند از داخل منزلشان و وضیعت زندگیشان فیلم‌برداری کنیم، تامردم وضیعت زندگی رهبر خود را ببینند و بفهمند که ایشان چگونه زندگی می کنند. آقا فرمودند: «اگر شمابخواهید زندگی مرا نشان بدهید می ترسم خیلی‌ها باور نکنند.» 

راوی: سید علی اکبر حسینی

/ 4 نظر / 8 بازدید
نادیا

وقتی روایت زندگی آقا رو به گفته مخملباف خ.ندم خیلی گریه کردم خدا خودش جواب این بی شرفارو بده

فراهانی

مطالب عالی بود خدا خیرتون بده که این مطالبو مطرح میکنید انشاالله خدا دشمناشو نابود کنه و هر روز بر عزت و سرافرازی رهبر انقلاب بیفزاید.

رضا

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع) دلمان مالامال ازغم واندوه است به همه عاشقان اهل بیت تسلیت میگویم . حرمت شکنان به عذاب خدا گرفتارخواهند آمد وآنروز دیر نیست .