آغاز فعالیت " بند میم " تا محاکمه سران فتنه

غالب کارشناسان و تحلیل گران غرب و شرق و حتی معاند با جمهوری اسلامی ایران، به این حقیقت اذعان داشته اند که موج بیداری ملت های مسلمان منطقه و جهان، به پشتوانه اسلامی ترین کشور جهان، ایران، به وجود آمده و به پیش می رود. تجربه ها و دستاوردهای 32 ساله ایران برای بدست آوردن عزت و کرامت، و پیشرفت در سیاست، اقتصاد، عدالت، فرهنگ، ورزش، انرژی های نو ظهور و صلح آمیز و همچنین پیشرفت در امور پزشکی و داروسازی و نیز نانوتکنولوژی و بسیاری از رشته های علمی، قطعا پشتوانه ای است معنوی و روحیه بخش برای تحقق آرمان های ملت ها.
دعوت به تجمع به بهانه حمایت از مردم مصر و تونس در حالی صورت گرفت که ملت ایران با حمایت میلیونی خود از انقلاب مردم مصر در راهپیمایی 22 بهمن 89 باعث قوت قلب آنان و بلکه همه انقلابیون جهان شد؛ اما کسانی که در طی 22 ماه اخیر جز به نفع اهداف غرب و اسرائیل کاری نکرده اند داعیه دار حمایت از ملت هایی شدند که ضد غرب و اسرائیل موضع گرفته اند. این جماعت وطن فروش این بار به طور کامل خود را از صف ملت ایران جدا نمودند و در تجمعی که به بهانه حمایت از ملت های مصر وتونس بر پا کرده بودند نه تنها شعاری ندادند بلکه برای خوشنودی دشمنان این ملتها نیز خوش رقصی کردند.
از این رو صفحه ای به نام "بندِ میم" باز کرده ایم تا مطالبات مردم و مسئولان کشور برای محاکمه دشمنان داخلی به وسیله "قوه محترم قضاییه" را منعکس نماییم. ما خواستار محاکمه سران دشمن و عمله هایشان هستیم و تا زمانی که اینان به سزای عملشان نرسند هرگز از پای نخواهیم نشست و به مسولین زیربط به ویژه قوه قضاییه هشدار می دهیم تا در سریعترین زمان ممکن ، خواسته ی به حق مردم را جامع عمل بپوشانند ، در غیر اینصورت، ما جوانان حزب اللهی با استناد به بند میم وصیت نامه امام خمینی کبیر (ره) ، خود وارد عمل شده و بساط فتنه گران را جمع خواهیم نمود .
 آری این دیگر فتنه نیست و ایشان سران فتنه نیستند؛ دشمنی ایشان با ملت و مملکت و دیانت، "اظهر من الشمس" است به معنای واقعی کلمه.اینان منافق اند و حکم منافق روشن. اگر تا دیروز به خاطر فضای غبارآلود فکری جامعه ذهن مردم و شبهات و تردیدها برای باور این موضوع که آیا اینان حقیقتا بدخواه اند دست به کار نشدیم تا همه بدانند؛ حال باید ما بدانیم که همه مردم ایران دریافته اند که با چه دروغگویان و حیله گرانی طرفند. امروز خشم ملت یکپارچه ایران اسلامی سرریز شده و همگی خواستار محاکمه و دستگیری و سران دشمن به ویژه خاتمی، موسوی و کروبی هستند.
آنچه در این بخش تا محاکمه سران فتنه حک خواهد شد انعکاس خشم و پژواک فریادهای ملت است که در رسانه ها، اعم از خبرگزاری ها، سایت های خبری، سایت های شخصی و وبلاگ ها نمود می یابد. بسیاری از اثرها شامل نوشته، عکس، طرح، کلیپ و غیره به منظور تجمیع در این صفحه قرار خواهند گرفت.
از تمامی همکاران رسانه ای و مخاطبین فضای مجازی می خواهیم تا در اطلاع رسانی بهتر و گسترده تر ما را با مطلع ساختن از آثارشان یاری نمایند. به امید نابودی تمامی اختلاف افکنان در صف مسلمانان و رساندن پرچم این انقلاب از دست سید علی حسینی خامنه(مدظله) به دستان مبارک حضرت عشق، مهدی موعود(عج). ان شاء الله

/ 6 نظر / 89 بازدید
م

یا حسین میر حسین

آنتي

با سلام با توجه به تغيير در لوگوي و طرح بند ميم ، تقاضا مي شود ، شما نيز اين تغييرات را اعمال نماييد: لوگوي جديد: http://www.naghdnews.ir/images/mim/tarh/logo.gif طرح با سايز بزرگ: http://www.naghdnews.ir/images/mim/tarh/bande mim.jpg طرح با سايز كوچك: http://www.naghdnews.ir/images/mim/tarh/slide.jpg

محمد مهدی م

سلام برادر کم پیدایی وقت کردی یه سر به من بزن چند تا مطلب جالب آپ کردم

بصیرت 110

سلام خدا قوت با مطلب عاقبت وسوسه های نفسانی در خدمتتون هستم. مدد مولا [گل][گل][گل]

حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست ارجمند. حلول ماه پر خیر وبرکت رجب و میلاد امام باقر(ع) بر شما مبارک. با مطالب جديد در خدمت شما عزيز هستم: [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> تبریک ماه رجب و میلاد امام باقر(ع) به همراه ارائه ورژن جدید مفاتیح برای موبایل [گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/473/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>> قسمت4 از گفتگوی خواندنی امیرالمؤمنین(ع) با یهودی در برتری پیامبر اسلام(ص) بر انبیاء [گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/470/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>> احادیث هفته صد و سی‌ام و صد و سی و یکم[گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/469/ http://bia2mofid.persianblog.ir/post/471/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>> پاسخ ‌هاى دندانشکن اسیر مسلمان به امپراطور روم [گل] http://bia2mofid.persianblog.ir/post/472/ [گل][گل][گل][گل][گل] دوست عزیز؛ توصیه می‌کنم حتما لااقل به مدت 5 دقیقه برای خواندن احادیث وقت بگذارید. [گل][گل][گل][گل][گل] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]