نامه فرزند شهید رحیمی خطاب به پدرش در مورد اوضاع جامعه

روز عاشورا دست و کف و هلهله هورا والله خجالت داره-  روز عاشورا خنده به اشک عزادارا والله خجالت داره
 بگذریم این کارها  نشان داد که اینها با ولایت فقیه مخالف نیستند اینها با دین مخالفند.
خاتمی رو شاید نشناسی الان که بگم میگی که خوب شد نمیشناختمش.
این آقا شعار آزادی داد و 8 سال شد رییس جمهور و چه کارها کرد بماند، هواپیمای اختصاصی برای سفرهاش خرید بماند، کاخ سعد آباد شد پاتوقش بماند، با چه اشخاصی دست داد بماند، وزیراش چه شخصیت هایی بودند و الان شدند منکر وحی و نبوت و امام زمان (عج) بماند، اینکه 8 سال آزادی تزریق کرد بین دختر و پسرها اونقدر که همه آزاد شدند و خیابانها و انواع نمایشگاه ها و همایشها حتی تو این شهر خودمون شد کلکسیونی از زنان و دختران بی حجاب با آرایش های اسف بار بماند و توی خیابونها آقایون آزادانه با خانوم ها ارتباط دارند و با ماشیناشون رد میشند و ترمز می زنند و بوق میزنند و سوار می کنند و می برند و ... بماند. اینها همه از دست پخت های جناب خاتمی است.
اینجا اصلا جای تو خالی نیست پدر اینجا دختر ها با بی حجابی خود سیلی به اسلام می زنند و به فاطمه زهرا (س).
این ارمغان دولت اصلاحات شده مشکل این روزهای جامعه ما و این مشکل شده چماقی در دستان همین اصلاح طلب ها که بر سر مسولان می کوبند که چرا اینقدر فساد زیاد شده این به خاطر کارهایی هست که شما میکنید و مردم پول ندارند و... و البته این چماق ها دست برخی طرفدارانشون هم داده شده.
 همه میدانند اینها بودند که باعث رواج فساد در جامعه شدند و جوانها ی مردم چشم چران شدند و سن ازدواج رفت بالا و فساد اخلاقی زیاد شد. خودشان کردند که لعنت بر خودشان باد.
بگذریم، به قول امام "ملاک حال فعلی افراد است". حال فعلیش هم بد نیست
می چرخد و می گردد و می نوشد از اون جام، سرخوش شده از خویش و از این گردش ایام.
راستی شما که رفتی یه بنیادی درست کردند به نام شما و کروبی که یادته اومد مکه با حرفهاش چندین نفر رو به کشتن داد! شده بود رییس بنیاد شهید و میگن اونجا زندان درست کرده بود بماند، "ملاک حال فعلی افراد است".  سنی ازش گذشته الان شده هم سن ننجون خدا بیامرزش، سوادشم نم برداشته. اونم برای ریاست جمهوری کاندید شده بود، تو مناظره انتخاباتی، احمدی نژاد قضیه شهرام و شیخ رو تابلو کرد و اونایی که نمیدونستند هم دونستند و بعضی کارهای دیگه شیخ باعث شد که کروبی از آرای باطله هم کمتر رای بیاره. بعد از انتخاباتم شروع کرد به جر زنی که آقا این چه وضعشه یک بار گفت به دختر مردم تجاوز شده یه بار گفت به خودش تجاوز شده یه بارم گفت به پسرم تجاوز شده، بماند، اونم حالش خوبه، نه ببخشید حالش خوب نیست، هر جا میره ملت حالشو میگیرند دیگه حالی نداره.
 نمایشگاه تهران که رفت محافظاش دست به اسلحه میشند با شلیک هوایی نجاتش میدند، چند وقت پیش اومد قزوین حال و هواش عوض بشه دوستانمون بازم حالشو گرفتند هر چند به مزاق بعضی شیوخ مجلسی خوش نیومد! (این شیخ مجلسی که گفتم قبلا قسم به پروردگار جهانیان خورده بود که اگر دوستش (آقای هاشمی) رای نیاورد و دیگری که محبوب دل ماست (احمدی نژاد) رای بیاورد ایشان از مجلس استعفا خواهد کرد، بعدا که دوستش رای نیاورد استعفا که نکرد هیچ یه چهار سال دیگه هم نماینده قزوین شد).
اینکه احمدی نژاد کیه بعدا میگم برات فعلا اینقدر بگم این آقا که اومد کاندید ریاست جمهوری شد همه دیدند یه نفر ولایتمدار و با تفکر امام خمینی (ره) اومده و خلاصه ازش استقبال خوبی شد و رییس جمهور شد و به مردم رسید و خدمت گزار مردم بود و کشور آباد تر شد و الانم توی چهار سال دوم ریاست جمهوریشه. بماند این آقا رو توی نامه های بعد برات معرفی میکنم .
اینهایی که گفتم سر دسته های غیر ولایی ها بودند البته دختر و همسر بعضی شهید ها هم با اینها هستند(پسر نوح با بدان بنشست و....)
همینطور که بیای پایین اسم خیلی ها رو می بینی تو این لیست حتی آقازاده های دور از وطن هم تو این لیست حضور دارند.
کمی از اقتدار جمهوری اسلامی ایران برات بگم.
پدرم این روزها ما مقتدرتر شدیم، یادته هواپیمای پر از مسافر ما رو تو خلیج فارس زدند و همه رو کشتند، الان کسی جرات نداره پاشو از گلیمش درازتر کنه چند وقت پیش بعضی ها که ادعا میکنند بهترین دریا دارها رو تو جهان دارند 5 سانت اومدند توی آبهای مرزی ایران توی خلیج فارس و فورا توسط سر بازان ولایی بازداشت شدند و همین دریا دارها و کوماندوهای انگلیسی چیکار کردند کنار قایقشون و خودشون رو خیس کردند بماند.
میخواستند نام خلیج فارس رو عوض کنند ما نشون دادیم پای نام خلیج فارسمون ایستادیم حتی با لغو میزبانی بازیهای کشورهای اسلامی. راستی شهید شوشتری که چند وقت پیش اومد اون طرف ایشون رو یه تروریست جانی و دست پرورده آمریکا فرستاد پیش شما. آره گرفتنش، این جنایتکار رو تو آسمون گیر انداختند وقتی داشت با خیال راحت با هواپیما از ایران رد میشد سربازان گمنان امام زمان (عج) با یک عملیات موفق و با فرستادن دو هواپیمای جنگنده کنار این هواپیما خلبان رو مجبور به فرود در ایران کردند و این کار باعث بهت و حیرت دشمنان اسلام و ایران شد.
هسته ای هم شدیم، جوانان ما با تلاش خودشون و کمک خداوند تونستند به انرژی هسته ای دست پیدا کنند و الانم توی دنیا همش بحث انرژی هسته ای ماست و تبادل سوخت.
توی همین دنیای خاکی ما تنها کشور اسلامی هستیم که تمام قدر در مقابل آمریکا و اسرائیل و مستکبران جهان ایستاده ایم و این را هم اضافه کنم که همچنان که به فرمان امام خمینی (ره) لبیک گفتید ما فرزندان شما به فرمان فرزند امام خمبینی (ره) حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدضله العالی) این رهبر بیدار و با بصرت لبیک خواهیم گفت و تا آخرین لحظه دست از آرمانها ی اسلام و انقلاب و دست از ولایت فقیه بر نخواهیم داشت و مانند رهبرمان تمام افتخارمان این است که در این راه پر بهجت و پر فیض جان خودمان را تقدیم کنیم.

ما تا آخر ایستاده ایم

پایان

منبع : فتنه سبز

/ 11 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مدیریت جمعیت اینترنتی حامیان جمهوری اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم جمعیت اینترنتی حامیان جمهوری اسلامی به منظور تشکیل یک جمعیت قدرتمند در فضای سایبری از تمامی وبلاگ نویسان و مدیران سایت ها برای عضویت در این جمعیت بزرگ اینترنتی دعوت به عمل می آورد . هدف از ایجاد چنین جمعیت قدرتمندی در رابطه بودن تمامی وب سایت های حامی جمهوری اسلامی با هم می باشد تا وب سایت های حامی جمهوری اسلامی قدرتمند تر از همیشه در فضای سایبری فعالیت کنند و نگذارند وب سایت های معاند و ضد انقلاب به راحتی در اینترنت مشغول به توهین .. دروغ پردازی و..... شوند . با ایجاد چنین جمعیت بزرگ و قدرتمندی هم در جنگ نرم رسانه ای پیشرو هستیم و هم باعث میشود همانگی خاصی بین وب سایت های حامی جمهوری اسلامی و ولایت فقیه ایجاد شود . در واقع با تشکیل این جمعیت قدرتمند وب سایت های ضد انقلاب را به امید خدا به زانو در خواهیم آورد . از وبلاگ نویسان و مدیران سایت ها خواهشمندیم جهت عضویت مشخصات سایت یا وبلاگ خود را حتما درقسمت فرم عضویت در جمعیت بنویسند و وب سایت جمعیت اینترنتی حامیان جمهوری اسلامی را لینک کنند. از تمامی وبلاگ ها و سایت ها خواهشمندیم وب سایت جمعیت اینترنتی ح

امیر

سلام و عرض ادب "دروغ گوها به بهشت نیم روند" یا علی مدد

فاطی

سلام عزیز... مادر.... اي لطيف ترين گل بوستان هستي اي باغبان هستي من، وقت روييدنم باران مهرباني بودي که به آرامي سيرابم کنه. وقت پروريدنم آغوشي گرم که بالنده ام سازه. وقت بيماري ام طبيبي بودي که دردم رو ميشناسه و درمانم ميکنه. وقت اندرزم، حکيمي آگاه که به نرمي هشدارم بده. وقت تعليمم، معلمي خستگي ناپذير و سخت کوش که حرف به حرف دانايي رو در گوشم زمزمه ميکنه. وقت ترديدم، رهنمايي راه آشنا که راه از بيراهه نشونم بده. مادر تو شگفتي خلقتي، تو لبريز از عظمتي تو را سپاس مي گويم و مي ستايمت. پیشاپیش ....میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و روز بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به شما و همه دوستان عزیزمون تبریک و تهنیت میگم. [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]

محمدرضا

سلام خدا قوت با مطلب منافقین بازهم برای فتنه گران آستین بالا زدند. در خدمتتون هستم. مدد مولا [گل][گل][گل]

مدیریت جمعیت اینترنتی حامیان جمهوری اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم جمعیت اینترنتی حامیان جمهوری اسلامی به منظور تشکیل یک جمعیت قدرتمند در فضای سایبری از تمامی وبلاگ نویسان و مدیران سایت ها برای عضویت در این جمعیت بزرگ اینترنتی دعوت به عمل می آورد . هدف از ایجاد چنین جمعیت قدرتمندی در رابطه بودن تمامی وب سایت های حامی جمهوری اسلامی با هم می باشد تا وب سایت های حامی جمهوری اسلامی قدرتمند تر از همیشه در فضای سایبری فعالیت کنند و نگذارند وب سایت های معاند و ضد انقلاب به راحتی در اینترنت مشغول به توهین .. دروغ پردازی و..... شوند . با ایجاد چنین جمعیت بزرگ و قدرتمندی هم در جنگ نرم رسانه ای پیشرو هستیم و هم باعث میشود همانگی خاصی بین وب سایت های حامی جمهوری اسلامی و ولایت فقیه ایجاد شود . در واقع با تشکیل این جمعیت قدرتمند وب سایت های ضد انقلاب را به امید خدا به زانو در خواهیم آورد . از وبلاگ نویسان و مدیران سایت ها خواهشمندیم جهت عضویت مشخصات سایت یا وبلاگ خود را حتما درقسمت فرم عضویت در جمعیت بنویسند و وب سایت جمعیت اینترنتی حامیان جمهوری اسلامی را لینک کنند. از تمامی وبلاگ ها و سایت ها خواهشمندیم وب سایت جمعیت اینترنتی حامیان جمهوری اس

موسوی

سلام با مطالب زیر به روز هستم امام‌خميني(ره): آقاى خامنه‏اى نعمتى كه چون خورشيد روشنى مى‏دهد پیش‌بینی آیت الله بهاءالدینی از رهبری آیت‌الله خامنه‌ای سال‌ها قبل از وفات امام شکل گيري موج دوم بيداري اسلامي توسط "شيعيان و ميانه روهاي اهل سنت" توفیقات امام ناشی از اخلاص بود آيت‌الله خزعلي:خداوند به پاس اخلاص امام، آيت‌الله خامنه‌اي را به جمهوري اسلامي هديه كرد سلمان رشدی : هنوز آثار فتوا از زندگی ام پاک نشده مقاله وزیر اطلاعات درباره امام خمینی رئیس پلیس دبی: خلیج فارس از اول عربی بود / حمله اسرائیل به ایران حتمی است فرزند کمتر همسر بیشتر! رهبران موفق چگونه فکر می‌کنند؟ مظلومیت ولی فقیه در حاکمیت ولایت فقیه با تشکر از شما و حضورتان "طرفداران عدالت" www.edalat.tk

استاذنا

«از هیچ قدرتی غیر از خدا نترسید. محکم و استوار در مقابل قدرت­های بزرگ بایستید. اگر قدرت­های بزرگ احساس کنند ضعیف هستید یا احساس ضعف دارید، بر شما بیشتر خواهند تاخت. پیروزی با شما و ملت است. موفق و پیروز باشید». به همین کوتاهی. یک روز گذشته بود از آن ماجرا؛ روزی که امام سکته­ی قلبی کرد و برای چند لحظه از دنیا رفت. با عمل احیا توانستیم به زندگی برگردانیمش. یک روز بعد از آن ماجرا، سران نظام را جمع کرد تا اینها را بگوید به­شان.