توصیه محسن رضایی به موسوی و کروبی

توصیه محسن رضایی به موسوی و کروبی

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: به کاندیداهایی که در عرصه انتخابات رای نیاوردند توصیه می کنم که تعامل خود را با رهبری بیشتر کنند.

محسن رضایی با اشاره به اینکه اگر انتقاد از موضع دلسوزی و به جا صورت نگیرد قطعا جنبه کارشکنی به خود می گیرد تصریح کرد: نقد نباید وسیله ای برای لجبازی باشد و باید از موضع اصلاح صورت گیرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به اینکه فعالان سیاسی باید در محور وحدت حرکت کنند اذعان داشت:با وحدت می توان از حقوق مردم و نظام در عرصه داخلی و خارجی دفاع کرد لذا فعالان سیاسی می بایست با برقراری ارتباط صمیمی تر با نظام و رهبری بتوانند از نظام و حقوق ملت دفاع کنند. همانطور که من ارتباط خود را با رهبری و نظام حفظ کردم و در خصوص مسائل داخلی از جمله وضعیت بازداشتگاه کهریزک و آزادی زندانیان بی گناه و تشکیل دادگاه متخلفین توانستم موثر باشم.

وی با تاکید بر اینکه اگر انتقاد را از موضع امر به معروف و نهی از منکر نگاه کنیم هیچ گاه در مسیر کارشکنی قرار نخواهیم گرفت تصریح کرد: در امر به معروف و نهی از منکر شرایطی وجود دارد که اگر آن شرایط رعایت شود دیگر آسیبی به کسی وارد نمی شود و از این رو قطعا نقدی که این چارچوب را داشته باشد نقد منصفانه خواهد بود، اما اگر از موضع دلسوزی و به جا صورت نگیرد قطعا جنبه کارشکنی به خود می گیرد لذا نباید نقد وسیله ای برای لجبازی باشد و باید از موضع اصلاح صورت گیرد.

/ 0 نظر / 4 بازدید