انتفاضه ی سایبری

انتفاضه ی سایبری

ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله خامنه ای‌:

کسانی که راه حقیقی و اصلی نجات قدس و فلسطین، یعنی مبارزه و استقامت را نادیده گرفتند مجبور به قبول مسائل تحمیلی دشمن شدند و اگر لحظه ای از آن تحمیلات، پا را فراتر گذاشتند  حذف و یا تحقیر شدند.
 فلسطین قطعاً و یقیناً در سایه ادامه استقامت به یاد ماندنی ملت فلسطین، «وحدت گروههای مبارز جهادی حول محور مقاومت» و ایمان و توکل به پروردگار، آزاد خواهد شد و حامیان رژیم صهیونیستی نصیبی جز روسیاهی و بدنامی تاریخی، نخواهند برد.
ظرفیت های دنیای اسلام برای ایستادگی در مقابل خباثت های صهیونیست ها خیلی بالاست. همه توجه، مسئله نفت نیست، اینجا مرکز دنیاست./     اقدامات اخیر رژیم جعلی صیهونیستی بر ضد مسلمانان جهان که در قدس شریف به وقوع می پیوندد دل هر انسان آزاداندیش و جوانمرد را به درد می آورد.سکوت دولت های مفت خور و بی غیرت عرب و همچنین همکاری فرقه ضاله ضد اسلام وهابیت با حرامیان صیهونیست جواز کشتار مردم بی دفاع فلسطین و یهودی سازی قدس شریف را به این خونخواران حرامی صفت داده است. خاورمیانه و جهان لحظات بسیار حساسی را سپری می کند، در حالی که حرامیان صهیونیست از ماهها پیش 16 مارس، 24 اسفند را بعنوان تاریخ تخریب مسجدالاقصی تعیین کرده و به شدت آن را تبلیغ می کنند، رژیم صهیونیستی به صورت مستقیم و غیرمستقیم حزب الله، دولت مردمی حماس، سوریه و جمهوری اسلامی ایران را تهدید به جنگ کرده و خود را با برگزاری مانورهای جنگی آماده می کند.هرچند قدرت جبهه حق، آنها را در آغاز جنایاتشان مردد کرده است.

همانطور که می دانید تخریب مسجدالاقصی از آرزوهای دیرینه آنهاست که مقدمات آن را با خالی کردن فضای زیر مسجد الاقصی کاملاً مهیا کرده اند و بنا بر شواهد موجود در زیر مسجد الاقصی معبدی نیز ساخته شده است که در صورت تخریب مسجد الاقصی نمایان خواهد شد.

آماده باش دکتر احمدی نژاد به ملتها ، کشورها و گروههای مقاومت برای یکسره کردن کار رژیم صهیونیستی در صورت انجام هرگونه حماقتی ، سفر غیرمنتظره وی به سوریه و هماهنگی با گروههای مقاومت و سوریه و درخواست آمادگی از آنها برای مقابله با رژیم صهیونیستی  و نیز دیدار گروههای جهادی با مقام معظم رهبری(مدظله) و دکتر احمدی نژاد و برگزاری جلسات هماهنگی در ایران ، همه و همه نشان از این دارد که  جبهه مقاومت به پرچم داری جمهوری اسلامی ایران با جدی تلقی کردن اوضاع درصدد آمادگی برای رویارویی و مقابله با هرگونه حماقت جدید از سوی صهیونیست ها بر آمده اند

در حالی که مسئولین کشورمان به رسالت خودشان در انجام امور مربوط به فلسطین عزم بیشتری بخشیده اند، جا دارد که ما نیز در کنار مسئولین خودی نشان داده و انزجار خود را از اعمال وحشیانه زورگویان عالم که همه دست بر دست هم تصمیم به نابود کردن اسلام ناب محمدی گرفته اند اعلام کنیم و تمام قد وارد فاز عملیاتی جنگ نرم بر علیه دشمنان اسلام شویم.

آیا وقت آن نرسیده است که در کنار هم  زنجیره ای پولادین تشکیل دهیم و آن را بر گلوی صیهونیسم و استکبار بپیچیم تا جهان همیشه از شر این موجود نامشروع و پلید نفسی به راحتی بکشد؟

اگر در حال حاضر فریاد اسلام را بشنویم  و آن را از چنگال ستمگران عالم نجات دهیم مطمئن باشید که ندای انا المهدی پسر فاطمه را هم خواهیم شنید. با دست روی دست گذاشتن فقط دشمنان دریده تر و ظالم تر می شوند. باید همت را مضاعف کنیم تا به هدف نهایی که از بین بردن این لکه سیاه جهانی است برسیم و این حرکت اتفاق نمی افتد مگر با اتحاد و هماهنگی و البته کار مضاعف در حیطه جنگ نرم. لذا از تمامی سایت ها و وبلاگ نویسنان تقاضا می شود اولویت اصلی اقدامات و مطالب خود ( اعم از متن ، تصویر ، کاریکاتور ، طرح ، کلیپ ، شعر و ... ) را در این راستا و قضییه ی فلسطین قرار دهند تا با پشتیبانی و همکاری یکدیگر به اهداف مد نظرمان برسیم. ان شالله که از این امتحان و فتنه ی اخیر نیز، با سربلندی خارج شویم

در اولین قدم از تمامی دوستان عزیزی که سایت یا وبلاگ دارند، درخواست می شود این کد را در سایت ها و وبلاگ های خود قرار دهند تا از این طریق بتوانیم با اتحاد بیشتری در این مسیر گام برداریم.
 
برای مشاهده‌ی نمونه و دریافت کد اینجا کلیک کنید.
 
<script type='text/javascript' src='http://naghdnews.ir/other/pagepeel/jquery.js'></script>
<script type='text/javascript' src='http://naghdnews.ir/other/pagepeel/jQuery.pagePeel.js'></script>
<script type='text/javascript' src='http://naghdnews.ir/other/pagepeel/pagepeel.js'></script>
<div id='pagePeel'></div> 

 

/ 5 نظر / 10 بازدید
علیرضا

سلام وبلاگ بسيار پر محتوا و مفيدي داريد به شما تبريک مي گويم . با مطلب " اطلاعيه آماري " به روز هستم و منتظر حضور گرم و نظرات ارزشمندتان . يا حق

بهار

سلام نوشته هاتونو خوندم خواستم فیلم جنایات عاشورا رو ببینم که برداشته بودید من فقط یه چیزی میدونم تا سید علی رو داریم غمی نداریم یا حق

محمد مهدی م

سلام برادر خدا قوت من یه مقداری بعد از اینکه خیالمون راحت شده کم کار شدم متاسفانه ولی شما هونز خوب فعالید خسته نباشید

محمدرضا

سلام خدا قوت با جدیدترین پیشنهادات مطرح شده اصلاح طلبان برای سال 89 در خدمتتون هستم. مدد مولا [گل][گل][گل]