رسوایی فوتبالی دروغ سازان پس از 45 دقیقه

رسوایی فوتبالی دروغ سازان پس از 45 دقیقه

 

جریان دروغ در کشور که با رای قاطع مردم در انتخابات گذشته از کسب قدرت بازماند و این روزها با مشخص شدن ماهیت ضد اسلامی آنها در آستانه اضمحلال کامل به سر می برد، در تازه ترین دروغ پردازی خود مدعی شد دلیل پخش نشدن یک مسابقه فوتبال به صورت زنده، سبز پوش بودن یک دست تماشاگران در استادیوم بوده است.

به گزارش جهان پس از پخش نشدن زنده مسابقه فوتبال استقلال و استیل آذین در نیمه اول که با حضور 80 هزار نفر در استادیوم آزادی برگزار شد، رسانه های داخلی و خارجی جریان دروغ، مدعی شدند که این عدم پخش به علت همراه داشتن پرچم و نماد سبز در استادیوم آزادی بوده است.

البته این ادعای مضحک 45 دقیقه بیشتر دوام نداشت و  با رفع مشکل فنی نیمه دوم بازی پخش شد و خبری هم از نماد سبز در استادیوم آزادی نبود!

با این وجود عملکرد هماهنگ رسانه های بیگانه و عوامل داخلی آنها در این زمینه قابل تامل بود و تحلیل این قبیل موضوعات به شناخت بیشتر مردم از این جریان دروغ پرداز کمک می کند.

این تفکر که پس از ایجاد شایعات مختلف و رسوایی ها پیاپی، دیگر هراسی از بی اعتباری خود ندارد، پس از انتشار شایعاتی از این قبیل توسط اربابان خود در سایتها و شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب، برای دامن زدن و منتشر کردن بیشتر آن، در رسانه های داخلی خود به نقل قول این شایعات با نگاه بی طرفانه می پردازند تا ضمن انتشار شایعه، از مشکلات حقوقی و فیلترینگ و توقیف احتمالی در امان بمانند.

ادعای تجاوز به زندانیانی که بعدها مشخص شد اصلاً زندانی نبوده اند، کشته شدن افرادی که بعدها خودشان، کشته شدن خود را تکذیب کردند، شرکت در مجلس ختم افرادی که زنده بودند و ... تنها بخشی از رسوایی های پیاپی دروغ پردازان مدعی تقلب در انتخابات بوده است.

/ 0 نظر / 4 بازدید