روزنامه نگاری که با مسیحی کردن مسلمانان میلیاردر شد

روزنامه نگاری که با مسیحی کردن مسلمانان میلیاردر شد

مدیر مسئول یک نشریه اجتماعی و فرهنگی در کشور که در زمینه اعزام متقاضیان به خارج و کسب تابعیت ید طولایی دارد در آخرین شگرد کسب پناهندگی و تابعیت برای افراد متقاضی اقدام به تشویق آنها برای خروج از اسلام و مسیحی شدن می کند .

نامبرده به همین منظور پس از شناسایی سوژه های مطلوب و مورد نظر، مبادرت به اعزام آنها به ترکیه می کند و در آنجا زیر نظر یک زن و مرد کشیش ارتدوکس آموزشهای لازم را فرا گرفته و پس از مدتی گواهی مسیحی شدن توسط این کشیش های اتریشی صادر و سایر اقدامات برای کسب پناهندگی صورت می گیرد.

این فرد همچنان با شدت و قوت به فعالیت خود ادامه می دهد و تاکنون علاوه بر اعزام دهها نفر با این روش موجب فروپاشی چند خانواده گردیده است و جالب اینکه در چندین نوبت هم به علت "موفقیت" در روزنامه نگاری از مراجع رسمی کشور جایزه گرفته است.

درهمین حال یکی از کانال های ماهواره ای فارسی زبان بشدت در ترویج این موضوع می کوشد . دست اندرکاران این شبکه علاوه بر پخش برنامه های مختلف ، آموزش مسیحیت وتبلیغ آن را در دستور خود قرار داده اند و مجریان این شبکه  با آب و تاب از مسیحی شدن مسلمانان به خصوص در ایران خبر می دهند و آن را معجزه مسیح (ع) عنوان می کنند که اینگونه بنده های خودش را به سوی خودش جذب می کند!!!.

یکی از دلایل رواج پدیده مسیحی شدن مسلمان موضوع کسب پناهندگی و قوانین سخت گیرانه اداره های مهاجرت کشورهای اروپایی است. چندین سالی است که این کشورها تنها به کسانی پناهندگی سیاسی می دهند که با دلیل قاطع بتوانند ثابت کنند در صورت بازگشت به کشورشان جانشان از طرف دولت کشور متبوع در خطر خواهد بود. به همین دلیل پدیده انتساب به همجنسگرایی و خروج از اسلام و گرویدن به مسیحیت بشدت در میان متقاضیان پناهندگی افزایش یافته است . 

درهمین حال برخی از افراد از داخل ایران حتی بدون اینکه به خودشان زحمت خروج از کشور را بدهند با این شبکه های ماهواره ای تماس می گیرند و با اعلام مسیحی شدن خود از دست اندرکاران شبکه های ماهواره ای می خواهند تا ترتیبی اتخاذ کنند تا در یکی از کشورهای اروپایی پناهندگی یا اقامت بگیرند. 

گفتنی است چندی پیش شبکه ماهواره‌ای "طریق" در مصر برای مسلمانان مسیحی شده با حمایت مالی موسسات غربی از جمله موسسه "حررنی یسوع" فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرد و از ژانویه 2010 رسما فعالیت خواهد کرد و تمام خاورمیانه و قاره آمریکا را پوشش خواهد داد.

/ 0 نظر / 28 بازدید