سؤالی که بی پاسخ مانده!

سؤالی که بی پاسخ مانده!

نگرش نیوز:طی 30 سال گذشته و به ویژه پس از روی کار آمدن جریان موسوم به اصلاحات، مبالغ قابل توجهی از سوی نهادهای حاکمیتی آمریکا(مانند کنگره و کاخ سفید) با هدف رسماً اعلام شده «براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران»، اختصاص یافته است. اسناد مربوط به اختصاص این بودجه ها موجود است و مقامات آمریکایی نه فقط اصراری بر مخفی نگه داشتن آن ندارند، بلکه با صراحت و به طور رسمی بر اینگونه موارد تاکید نیز می ورزند.
آخرین نمونه از این دست، اختصاص 400میلیون دلار برای «ایجاد آشوب» پس از انتخابات خردادماه بود که خبر آن به نقل از مقامات رسمی آمریکا- وزیر خارجه این کشور- در رسانه ها و از جمله کیهان منتشر شده است. با توجه به شواهدی که پیش چشم ملت است و در دادگاه ها نیز مطرح شده است، چگونه می توان احتمال دریافت بودجه های یاد شده از سوی سران فتنه و عوامل آشوب های اخیر را نادیده گرفت؟! اکنون یک سؤال منطقی به ذهن خطور می کند که پاسخ جدی به آن از سوی دستگاه های قضایی و امنیتی، علاوه بر تسهیل مقابله با تهدیدات بیرونی، تصویر روشن تری از هویت مزدوران داخلی دشمن نیز به مردم ارائه خواهد کرد.
قطعا اشخاص یا مراکزی هستند که واسطه انتقال این بودجه های کلان به داخل کشور می شوند و به یقین کسانی هم وجود دارند که با دریافت دلارهای آمریکایی از واسطه ها، درصدی از آن را به عنوان حق الزحمه جدا کرده و مابقی را صرف پروژه های نظری و عملی براندازی می کنند. به راستی این افراد چه کسانی هستند؟! آیا «آنها» دست های پنهانی هستند که با «اینها» که پیش چشم مردمند، تفاوت دارند؟ یا در میان همین هایند؟ یا خود اینها؟

/ 0 نظر / 5 بازدید