میزگرد حجاریان و عطریانفر وشریعتی/ فردا شب

میزگرد حجاریان و عطریانفر وشریعتی/ فردا شب

 

میزگرد سعید حجاریان، محمد عطریانفر و سعید شریعتی در خصوص مسائل اخیر کشور و علل واقعی تغییر نگرش و تحولات فکری آنها، سه‌شنبه و چهارشنبه از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید حجاریان، محمد عطریانفر و سعید شریعتی با حضور در میزگرد ویژه‌ای در استودیوی سیمای جمهوری اسلامی ایران به تبیین دیدگاه‌های خود درباره مسائل مختلف نظری، سیاسی و اجتماعی پرداختند.
این میزگرد که مرتضی حیدری اجرای آن را بر عهده داشته است سه‌شنبه و چهارشنبه بعد از اخبار ساعت 21 از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.
در این میزگرد در خصوص مسائل مختلف از جمله آسیب شناسی ترویج علوم انسانی غربی در دانشگاه‌ها، پیامدهای سیاسی و اجتماعی تبعیت نخبگان و فعالان سیاسی از نظریات غربی بدون توجه به شرایط عینی ایران، آسیب شناسی حوادث و رویدادهای عرصه مطبوعات در دهه اخیر، آینده جریانات و جناح های سیاسی و برخی مسائل و حوادث اخیر بحث و بررسی شد.
حجاریان، عطریانفر و شریعتی همچنین در این میزگرد به سؤالات صریح مجری برنامه درباره علت واقعی تغییر نگرش ها و دیدگاه‌هایشان و روند سریع این تحولات فکری رو به رو شدند و به تشریح علل و چگونگی این تحولات فکری و نظری پرداختند.

/ 0 نظر / 4 بازدید