از پشت پرده چه خبر؟

*م- ع- ا از متهمان کودتای مخملی که اعترافات مهم و بسیار تاثیر گذاری بر ضد جریان دوم خرداد داشته گفته است: عمده مخارج تبلیغات میر حسین موسوی را کشورهای اروپایی و عربی تامین کردند. وی با فوق العاده ارزیابی کردن هزینه های انتخاباتی در ستاد موسوی افزود: مخارج چاپ پوستر سبز، رنگهای سبز، نمادهای گوناگون سبز و فراگیر بودن عکس و تصویر و پرچم موسوی در سراسر ایران بسیار حیرت آور بود. ا به نقل از یکی از مشاوران کروبی گفت: یکی از تجار امارات که از دوستان کروبی بوده با همه ارادتی که به کروبی داشته و تعهد کمک مالی هم به کروبی کرده ولی در نهایت پولش را به ستاد موسوی داده است.

*چتر امنیتی که برای برخی عوامل و حلقه های اصلی حوادث پس از انتخابات بوجود آمده (ناشی از وجود اعمال فشار برای عدم برخورد) باعث شده این افراد در سایه همچنان به فعالیتهای تخریبی خود در پوششهای مختلف ادامه دهند. به گفته منابع مطلع این افراد در ستادهای موسوی، کروبی و بیت آقای هاشمی بشدت فعال هستند. مهدی هاشمی ازچهره های شاخص این جریان است.

*جایزه بیست وهشتمین جشنواره هنری شهر آزولو ایتالیا به گلشیفته فراهانی هنرمند ایرانی مقیم خارج از کشورکه از او به عنوان نماد مبارزه با سانسور هنر درایران یاد شد،تعلق گرفت‏.‏

*در ادامه فعالیت غیر قانونی گروه " جنبش سبز " که از طرفداران میر حسین موسوی می‌باشند، این گروه طی فراخوانی از کلیه طرفداران خود خواسته تا در تاریخ 27 شهریورماه به طور گسترده در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند. در این فراخوان از افراد شرکت کننده خواسته شده با پوشیدن لباس سبز و زدن ماسک به چهره خود در اعتراض به عملکرد دولت، در مراسم شرکت کنند.

/ 0 نظر / 5 بازدید