طرح ترور رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل

طرح ترور رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل

 

بخشی از اطلاعات مربوط به طرح ترور رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بابل توسط طرفداران نامزد ناکام انتخابات ریاست جمهوری فاش شد.
براساس گزارش دریافتی همزمان با اغتشاش هواداران یک نامزد ناکام انتخاباتی و تحریکات صورت گرفته علیه عناصر شاخص اصولگرا، طرح ترور دکتر مکانیکی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بابل نیز در دستور کار عوامل پیاده نظام طراحان کودتای مخملی قرار گرفته بود که با شناسایی و دستگیری به موقع عوامل آن این توطئه در نطفه خفه شد.
دکتر مکانیکی از فرهیختگان علمی، مدیران موفق و از چهره های شاخص اصولگرا در استان مازندران است که ایستادگی اش در برابر تلاش جریان های فرصت طلب برای نفوذ در مجموعه آموزشی تحت مدیریتش، موجب خشم عناصر افراطی شده است.
یکی از عوامل اجرایی طرح حذف فیزیکی دکتر مکانیکی پس از دستگیری اعتراف کرد در قبال اخذ دو میلیون تومان قرار بود ضمن تهیه مواد منفجره، دفتر وی را منفجر کند.
یکی از دستگیرشدگان اظهار داشت: به ما گفته اند تعدادی از افراد از جمله آقای مکانیکی مانع تحقق اصلاحات هستند و باید حذف شوند.
اطلاعات تکمیلی حاکی است عوامل پشت پرده ترور رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل از فعالان ستاد انتخاباتی ... بود و با جریان حذف سیاسی وی نیز مرتبط بودند.

/ 1 نظر / 4 بازدید

سلام دوست خیلی عزیز وبلاگ بسیار زیبایی دارید. موفق و شاد باشی لطفا به وبلاگ من هم سربزن www.persian2009.persianblog.ir