بسیار مهم//سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در باره حوادث اخیر//دانلود

رهبر معظم انقلاب در دیدار مبلغان مذهبی:

مردم آرامش خود را حفظ کنند

نگرش نیوز:حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه من هیچ اعتقادی به دفع افراد ندارم اظهار داشتند: ولی بعضی خودشان اصرار دارند که دفع شوند و یک اختلاف داخلی را تبدیل به مبارزه با نظام کنند.

رهبر معظم انقلاب صبح امروز در دیدار جمعی از مبلغان مذهبی در آستانه ماه محرم، با اشاره به حوادث روزهای اخیر فرمودند: اساس کار دشمن فتنه سازی است و اساس کار ما باید ایجاد بصیرت باشد.
حضرت آیت الله خامنه ای به اقدام برخی افراطیون در روز دانشجو و آتش زدن تصاویر امام راحل (ره) اشاره و تصریح کردند: بعضی با قانون شکنی مردم را در برابر نظام تشویق کردند و نتیجه این شد که دشمن ناامید ما جان بگیرد و به عکس امام (ره) اهانت شود.
ایشان افزودند: در قضایای اهانت به امام مردم خشمگین شدند، لکن آرامش خود را حفظ کنید، اینها کسانی نیستند که ریشه داشته باشند و بتوانند مقابله کنند.
رهبر فرزانه انقلاب با بیان اینکه من هیچ اعتقادی به دفع افراد ندارم اظهار داشتند: ولی بعضی خودشان اصرار دارند که دفع شوند و یک اختلاف داخلی را تبدیل به مبارزه با نظام کنند.

دانلود بیانات مهم رهبر انقلاب در مورد حوادث اخیر

/ 6 نظر / 14 بازدید
محمد م_م

شعار اصلاحات تهش همینه عکسهای رهبر پاره رو زمینه مرگ بر این فتنه گران مزدور که به رویارویی با ارزشها پرداخته اند

محمد م_م

من مایل به تبادل لینک با شما هستم در صورت تمایل شما خوشحال خواهم شد

ایرانی

از کاریکاتور های من دیدن کنید

جوتد

سلام از این که به من سر زدید ممنون از این مطلب شما هم میخوام استفاده کنم با اجازه بنده هم مایل به تبادل لینک با شما هستم