برای جسارت به عکس امام(ره) باید خون گریه کرد

خطیب موقت نمازجمعه تهران در ادامه تصریح کرد: غرب به دروغ وانمود کرده که توافقی میان ایران و کشورهای غربی صورت گرفته است و ایران را به نقض تعهدات در مسائل هسته‌ای متهم کرده‌اند، در صورتیکه از روز اول ایران در چارچوب قوانین بین‌المللی، داشتن انرژی هسته‌ای را حق مسلم خود می‌داند و این مسئله یک آرمان ملی است.
وی در ادامه بیان داشت: خداوند متعال این تحفه را به ملت ایران نصیب کرده و ملت ایران در این خصوص حاضر در صحنه و پشتیبان به تمام معنا است و به هیچ قیمتی از داشتن انرژی هسته‌ای صرف‌نظر نخواهد کرد.
صدیقی در ادامه با بیان اینکه دشمنان فکر می‌کنند ملت ایران در مقابل فشارها تسلیم خواهد شد، تصریح کرد: آنها هر خیانت، طرح و توطئه‌ای را داشتند بر علیه ملت ایران بکار گرفتند و 8 سال ما را زیر بمب‌ها و موشک‌ها قرار دادند، تروریست‌هایشان بالاترین مقامات نظام اسلامی را در قربانگاه‌ها قطعه قطعه کردند و هرکاری از آنها ساخته بود علیه ملت ایران انجام دادند و حالا انتظار دارند ما نگران طرح‌هایی که بر علیه ایران خواهند داشت، باشیم.
وی خطاب به دنیای غرب گفت: ما ملتی هستیم که همه توطئه‌های شما را تجربه کردیم، اما با شما مقابله کرده و پیروز شدیم. ما حزب و جُند خدا هستیم. ما حق هستیم و از حق خود دفاع می‌کنیم و آنچه در تئوری‌ها و تاریخ شنیده بودیم به کار بستیم و مطمئنیم پیروزی قطعی از آن ماست و شکست قطعی از آن شماست.
خطیب موقت نمازجمعه تهران در بخش دیگری از خطبه دوم نمازجمعه امروز تهران در خصوص روز 16 آذر و گرامیداشت روز دانشجو خاطرنشان کرد: روز دانشجو تجدید خاطره مقابله دانشجویان آن دوران با حضور نیکسون بود که یک حرکت ضداستکباری و ضد آمریکایی بود.
صدیقی در ادامه تصریح کرد: این روز را ملت و دانشجویان ایران به صورت یک کلاس و یک امر نمادین تاکنون گرامی داشتند و امسال نیز با همه امیدهایی که دشمنان بسته بودند و حرکات برخی از افراد غافل و ناآگاه که متاسفانه در یک مسیر لجاجت قرار گرفتند و با ملت عظیم، انقلاب ریشه‌‌دار، ولایت مستحکم تحت عنایت امام عصر(عج) مقابله می‌کنند، اما بحمدالله دیدیم که دانشگاه‌ها حمایت جانانه را از روند گذشته ضد استکباری و آمریکایی نشان دادند.
وی با اشاره به اینکه من مطمئن هستم برخی از جوانانی که امروز فریب خورده و گرفتار احساسات شده‌اند به نزد ملت بازخواهند گشت، تاکید کرد: این جوانان فرزندان ما هستند اما گرفتار احساسات آنی شده‌اند، همان طور که زهیر روزی در لشکر معاویه و در مقابل حضرت علی(ع) در جنگ صفین حضور یافت اما با فطرت پاک خود در کنار امام حسین(ع) در کربلا به شهادت رسید.
خطیب موقت نمازجمعه تهران تصریح کرد: عظمت اتحاد، صلابت ملت، آهنگ حسینی ملت و استمرار حرکت مخلصانه امام(ره) و شهدا مطمئنا این جوانان فریب‌خورده را تحت تاثیر قرار خواهد داد و آنها بالاخره به آغوش ملت باز خواهند گشت.
وی در پایان خاطرنشان کرد: انسان باید خون گریه کند که در جامعه ما با این همه مومن و با فضای صددرصد ولایی، علوی، امام زمانی(عج) و حسینی، و علی‌رغم این احساسات و ایمان عمیق کار به جایی رسیده است که عده‌ای به عکس امام‌(ره) جسارت می‌کنند و مقدسات را زیر سئوال می‌برند.

/ 1 نظر / 10 بازدید
روح الله )حدیث افتاب(!!!!

به نام خدا واقعا عالی بود انشا الله همیشه پیروز و موفق باشی جناب دانشجو[گل]