از کنسرت مدونا تا جشن تولد میرحسین + عکس

از کنسرت مدونا تا جشن تولد میرحسین + عکس

 

گروه موسوم به سبز که تا چند روز پیش عزادار افرادی چون ترانه موسوی و سعیده پورآقایی و چندین شهید زنده دیگر بود! و با شرکت در مراسم عزاداری و گریه کردن بر قبرهای خالی سعی داشت با تحریک مردم، دامنه اعتراضات را گسترده کند، چندی است پس از رسوایی های پیاپی و زنده شدن برخی کشته شدگان، استراتژی خود را از مراسم عزاداری به جشن تولد تغییر داد.

به گزارش جهان، این گروه در چند روز گذشته در رسانه های خود روز 7 مهرماه را به عنوان جشن تولد میرحسین موسوی اعلام کردند و سعی داشتند در دانشگاه تهران، مراسمی به همین مناسبت برگزار نمایند.

به نظر می رسد به دنبال جدا شدن بسیاری از مردم و معترضان دولت از جریان دروغ، این گروه یارگیری توام با ابتذال را که از شگردهای قدیمی آنان می باشد، به جای مرثیه سرایی و تحریک احساسات مردم، در دستور کار قرار داده است.

چندی پیش نیز "مدونا" خواننده مبتذل صهیونیستی، با برپایی جشن و  کنسرتی در تلاویو تحرکات جنبش سبز ایران را گرامی داشت.

 

 

انتظار می رود این جریان که بنا دارد همزمان با آغاز سال تحصیلی، دانشگاهها را به تحرک به نفع خود وا دارد، در روزهای آینده چندین تاریخ تولد برای سردمدارانشان اعلام کند.
به جزء میرحسین، کروبی و خاتمی نیز از افرادی هستند که احتمالا تا روزهای آینده تاریخ تولدشان به مهرماه تغییر خواهد یافت.

طبق آخرین خبر این افراد جشن تولد میرحسین را 7 مهرماه (امروز) بیان کردند که بعداً مشخص شد این تاریخ نیز بمانند بسیاری از ادعاها دروغ بوده است.

/ 2 نظر / 18 بازدید
ترانه موسوی

کافر همه را به کیش خود پندارد[متفکر]قدیما مثله الآن نبود که تاریخ شناسنامه با واقعیت یکی باشه...نمیدونی برو از پدربزرگ مادریزگت بپرس حتی خودتم بعید نیست خانوادت وقت نکرده باشن برات همونروز شناسنامه بگیرن...خیلی سخته نه!!!همشون متولد ماه عشق و مهرند...من تازه میخوام به سبز ها بپیوندم...هر روز جالبتر میشه قضیه...بهتر یه فکر اساسی تری کنین

سارا شکری

من نمیدانم جرا اینها جشمشون رو بسته اند. همین ترانه موسوی . به امید محاکمه این منافقان کوردل. موفق باشید سارا[گل]