دختر امام خمینی (ره): هدف اشغالگری اسراییل، کل جهان اسلام است

دختر امام خمینی (ره): هدف اشغالگری اسراییل، کل جهان اسلام است

پرتوریا - دبیرکل اتحادیه سازمان های حامی فلسطین روز چهارشنبه در جمع زنان نخبه مسلمان در پرتوریا پایتخت آفریقای جنوبی گفت: هدف رژیم صهیونیستی تنها سرزمین فلسطین نیست بلکه همه سرزمین های اسلامی را هدف قرار داده است.
   
به گزارش ایرنا، "زهرا مصطفوی" دختر حضرت امام خمینی (ره) که برای شرکت در مراسم روز قدس امسال در بندر کیپ تاون آفریقای جنوبی به این کشور سفر کرده است در این باره افزود: خوشبختانه قوانین اسلامی اجازه نمی دهد آن جنایتکاران نژاد پرست براحتی به اهداف خود برسند چرا که ملل مسلمان جهان با حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین نمی گذارند این خواسته نامشروع و غیرقانونی آنها محقق شود.
وی لبیک گفتن به پیام آمام خمینی (ره) برای آزاد سازی سرزمین های اشغالی در روز جهانی قدس را وظیفه تک تک مسلمانان جهان دانست و گفت: امام خمینی (ره) ایرانی بود ولی هیچ تعصبی به ایرانیت خود نداشت و لذا روز قدس را به عنوان وجه مشترک ملل مسلمان جهان روز وحدت مسلمین جهان در نظر گرفت. لذا روز قدس را به عنوان روز وحدت مسلمین جهان درنظر گرفت.
دبیرکل اتحادیه سازمانهای حامی فلسطین تصریح کرد: روز جمعه حرمت خاص خودش را دارد همانگونه که شنبه برای یهودیان و یکشنبه برای مسیحیان جهان، از اینرو امام خمینی (ره) با هدف خاص جمعه آخر ماه مبارک رمضان را برای این مهم در نظر گرفت تا همه مسلمانان با وحدت خود بتوانند برای دفاع از یک امر مقدس بپاخیزند.
مصطفوی در این باره افزود: هدف آن بزرگوار این بود که جمعه آخر رمضان یادآور فلسطین باشد و حمایت از مردم مظلوم فلسطین برای همیشه زنده بماند.

دختر امام خمینی در این سفر با خانواده ایرانیان مامور و مقیم آفریقای جنوبی دیدار کرد و همچنین با نمایندگان گروه های مختلف اسلامی حامی مردم فلسطین دیدار و

گفت وگو کرده و خواهد کرد.

/ 1 نظر / 3 بازدید
ایران

با سلام بر دوستداران ایرانمان به موج ما بپیوندید دست در دست دهیم عامل اصلی جنایات اخیر را به قضا بسپاریم شکایت رسمی بر کارهای اقای موسوی http://www.mojeghanoon.com ما عهد میبندیم تا این اقایان محاکمه نشوند و از عملکرد اشتباه شان دست بر ندارند میاستیم به وبلاگهای ما سر بزنید و اطلاع رسانی نمایید دست نوشته های یک دانشجو http://amirihosain.blogfa.com سیاست روز http://osulgera.blogfa.com جنبش تقلب سبز http://taghallobesabz.blogfa.com سبز فقط سبز نبی 2 http://www.sabzenabe2.blogfa.com ایران حامی http://kashanhami.blogfa.com 22 خرداد 1388 http://22kh1388.blogfa.com مرکز تحقیقات مطالعات سیاسی انصار الاسلام http://www.ansar-aleslam.blogfa.com نگرش نیوز( حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی) http://negareshnews.blogfa.com سیاسی نوشت های یک دختر دانشجو http://f-hami.blogfa.com روز شمار محاکمه موسوی http://mossavi.persianblog.ir