سایت جنبش راه سبز (جرس) شیطان پرست از آب درآمد + عکس

سایت جنبش راه سبز (جرس) شیطان پرست از آب درآمد

 

1 - در عکس زیر نمادی را با فلش نشان داده ام  که این نماد بسیار مشهور، نماد دجال ـ ضد مسیح(ع) و شیطان پرستی است و در مجموع این نماد به عنوان نماد شر و شیطان در جهان شناخته شده است و به نظر می‌رسد که قرار گرفتن این نماد شیطانی بر پیشانی پوستر محرم و بر بالای کلام مولا حسین(ع) به هیچ وجه تصادفی نیست و نمی توان به راحتی از این مسأله گذشت .

برای دیدن عکس زیر در سایز بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید


سوتی دیگر

2 - در عکس زیر نیز که امروز از صفحه ی اول سایت جنبش راه سبز (جرس) گرفتم سوتی بزرگی را در آن برای شما آماده کرده ام .

همانگونه که در عکس زیر ملاحظه میکنید مطلبی با عنوان " اصفهان در التهاب ،حمله ی نیرو های لباس شخصی " نوشته شده و عکسی در کنار آن قرار گرفته . نکته اینجاست که عکسی که در کنار عنوان مطلب قرار داده شده مربوط به مانور امنیت و اقتدار ناجا در اصفهان است و هیچ ربطی به حمله ی نیروهای لباس شخصی ندارد . برای دیدن عکس های مانور امنیت و اقتدار به آدرس http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=70108  تشریف ببرید . حالا با هم به عکسی که از جنبش راه سبز گرفته ام نگاه میکنیم :

برای دیدن عکس زیر در سایز بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید


 

/ 31 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
oo!

shoma ke tokhme paksh kardane nazaraye mokhalefo nadarin berin bemirin

ارمیا

امیدوارم به حق صاحب این ایام زودتراین منافقین از بین بروند. مرگ بر منافق التماس دعا

گل محمدی

سلام تو منافق بودن اینا که شکی نیست! به شیطون پرست بودنشون هم یقین پیدا کردیم! وقتی شازده (فرزند شاه ملعون) پیام میده برای رحلت آیت الله منتظری... تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...!!!

سید هادی

سلام محمد جان . اینا دیگه روزهای آخره جنبش لجنیشانه به خاطر همین دارن جفتک های آخرشون را میزنن . خیالت راحت . همانگونه که رهبر عزیز فرمودند : همه باید آرامش خود را حفظ کنند و بدانند کسانی که در مقابل ملت قرار گرفته اند، بی ریشه هستند و در برابر عظمت ملت ایران و انقلاب اسلامی توانایی ماندن نخواهند داشت. یا علی خدا وکیلی میارزد عقائد مختلف نباید مانع برادری ودوستی باشد نه سبزیها کمند نه طرفداران رهبری

مصطفی

سلام مطلب خیلی جالبی بود با اجازه تان این مطلب را روی وبلاگم قرار دادم. موفق باشید یاعلی

انسان

خدا همه رو به راه راست هدایت منه و چشم همه رو باز کنه... این تنها دعاییه که میتونم برای شما و دوستات بکنم... زنده باد مخالف من

محمد مهدی م

همجنس باز ها و شیطان پرست ها و منافقین و شاه پرست ها و هرچه فاسد دیگر سبز شده اند و متحد و موسوی هنوز ادعای خط امام میکند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fatëmëh

حرف حساب جواب نداره دیگه!! وگرنه کامنت های من هم تأیید میکردی برای نمایش، پایینش جواب میذاشتی!